Tabulka střelců za sezónu 2007
21. 5. 2007
MLADŠÍ ŽÁCI
Přehled střelců soutěže Mladší žáci A | |||||||||
1. | Myšák Jan | KC Bělá pod Bezdězem | 24 | ||||||
2. | Hornych Michal | KC Náchod Plhov A | 23 | ||||||
3. | Krejčíková Karolína | KC Bělá pod Bezdězem | 19 | ||||||
4. | Vlček Michal | KC Náchod Plhov A | 12 | ||||||
5. | Šimek Jan | KC Náchod Plhov A | 11 | ||||||
6. | Coufal Karel | KC Bělá pod Bezdězem | 10 | ||||||
7. | Hurdálková D. Denisa | KC Náchod Plhov A | 9 | ||||||
7. | Jíra Miroslav | KC Bělá pod Bezdězem | 9 | ||||||
7. | Matuška Tomáš | KC Náchod Plhov A | 9 | ||||||
10. | Kolářová D. Denisa | KC Náchod Plhov A | 8 | ||||||
10. | Škodová Pavlína | KC Náchod Plhov A | 8 | ||||||
12. | Joštová Kateřina | KC Náchod Plhov A | 7 | ||||||
12. | Milerová B. Barbora | TKC Děčín | 7 | ||||||
14. | Kodriková Lucie | KC Bělá pod Bezdězem | 6 | ||||||
14. | Šmejkal Jan | KC Náchod Plhov A | 6 | ||||||
16. | Bořek Petr | KC Náchod Plhov B | 5 | ||||||
17. | Horáček Dominik | KC Bělá pod Bezdězem | 4 | ||||||
18. | Bareš Tomáš | KC Náchod Plhov B | 3 | ||||||
18. | Hurdálková T. Tereza | KC Náchod Plhov B | 3 | ||||||
18. | Piotrowski Piotr | KC Náchod Plhov A | 3 | ||||||
18. | Vild David | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
18. | Vuthang Long | KC Náchod Plhov B | 3 | ||||||
23. | Ekertová Veronika | TKC Děčín | 2 | ||||||
23. | Hrabánková Kateřina | KC Bělá pod Bezdězem | 2 | ||||||
23. | Jiránková Iveta | KC Bělá pod Bezdězem | 2 | ||||||
23. | Růžičková Leontýna | KC Bělá pod Bezdězem | 2 | ||||||
23. | Somora Lukáš | KC Bělá pod Bezdězem | 2 | ||||||
23. | Špringlová Michaela | TKC Děčín | 2 | ||||||
29. | Kadlec Pavel | KC Náchod Plhov B | 1 | ||||||
29. | Kubíčková Adéla | TKC Děčín | 1 | ||||||
29. | Lanta Lukáš | KC Náchod Plhov B | 1 | ||||||
29. | Milerová K. Kateřina | TKC Děčín | 1 | ||||||
29. | Vildová Denisa | KC Bělá pod Bezdězem | 1 | ||||||
29. | Štěpařová Kateřina | KC Náchod Plhov B | 1 | ||||||
35. | Bui Martin | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Dang David | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | David Tomáš | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Gonsiorová Klaudie | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Gunčagová Stanislava | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Hipius Ondřej | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Hipiusová Tereza | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Hurdálková G. Gabriela | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | Kolářová K. Kristýna | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | Kulovaná Simona | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | Peuker Zdeněk | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | Plachý Jan | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Rychtaříková Anna | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Serafín Petr | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Silva John | TKC Děčín | 0 | ||||||
35. | Šnorbertová Lucie | KC Náchod Plhov B | 0 | ||||||
35. | Šoošová Kateřina | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
35. | Žáček Martin | TKC Děčín | 0 |
_____________________________________________________________________________________
MINI ŽÁCI Přehled střelců soutěže Minižáci A | |||||||||
1. | Kolářová Denisa | KC Náchod Plhov | 47 | ||||||
2. | Šmejkal Jan | KC Náchod Plhov | 31 | ||||||
3. | Matuška Tomáš | KC Náchod Plhov | 27 | ||||||
4. | Hurdálková T. Tereza | KC Náchod Plhov | 19 | ||||||
5. | Vild David | KC Bělá pod Bezdězem | 16 | ||||||
6. | Šnorbertová Lucie | KC Náchod Plhov | 15 | ||||||
7. | Hurdálková G. Gabriela | KC Náchod Plhov | 8 | ||||||
7. | Vuthang Long | KC Náchod Plhov | 8 | ||||||
9. | Bareš Tomáš | KC Náchod Plhov | 7 | ||||||
9. | Mitrová Lada | TKC Děčín | 7 | ||||||
11. | Peuker Zdeněk | KC Náchod Plhov | 6 | ||||||
12. | Nigrín Jiří | KC Bělá pod Bezdězem | 5 | ||||||
13. | Vernerová Barbora | KC Bělá pod Bezdězem | 4 | ||||||
14. | Bičišťová Barbora | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
14. | Cecavová Marie | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
14. | Kulovaná Simona | KC Náchod Plhov | 3 | ||||||
14. | Somora Lukáš | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
18. | Kubínová Radka | KC Bělá pod Bezdězem | 2 | ||||||
18. | Milerová Kateřina | TKC Děčín | 2 | ||||||
18. | Silva John | TKC Děčín | 2 | ||||||
18. | Žáček Martin | TKC Děčín | 2 | ||||||
22. | Ekertová Veronika | TKC Děčín | 1 | ||||||
22. | Gonsiorová Klaudie | TKC Děčín | 1 | ||||||
22. | Kubučková Adéla | TKC Děčín | 1 | ||||||
25. | Chvojková Tereza | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | David Tomáš | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Grundová Kateřina | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Gunčagová Stanislava | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Hipius Ondřej | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Pelzer Adam | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
25. | Plachý Jan | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Rychtaříková Anna | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Samler David | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
25. | Serafín Petr | TKC Děčín | 0 | ||||||
25. | Stach Patrik | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
25. | Vítek Petr | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
25. | Říha Jan | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
25. | Šedová Barbora | KC Bělá pod Bezdězem | 0 |
________________________________________________________________________________________________
DOROST Přehled střelců soutěže 1.dorostenecká korfbalová liga | |||||||||
1. | Myšáková Kateřina | KC Bělá pod Bezdězem | 41 | ||||||
2. | Jonáková Š. Štěpánka | VSK VUT Brno | 40 | ||||||
3. | Hromčíková Michaela | KC Bělá pod Bezdězem | 37 | ||||||
4. | Havlíčková Kateřina | VSK VUT Brno | 32 | ||||||
5. | Pernica Jakub | VSK VUT Brno | 17 | ||||||
6. | Šimek Jakub | KC Náchod Plhov | 14 | ||||||
7. | Dragounová Šárka | KC Bělá pod Bezdězem | 13 | ||||||
7. | Nyč Pavel | KC Náchod Plhov | 13 | ||||||
7. | Paciorek Michal | SKKG Český Těšín | 13 | ||||||
7. | Šedý Jan | VSK VUT Brno | 13 | ||||||
11. | Coufalová Marie | VSK VUT Brno | 12 | ||||||
11. | Dušek Petr | KC Bělá pod Bezdězem | 12 | ||||||
13. | Dlasková Romana | KC Bělá pod Bezdězem | 11 | ||||||
14. | Studený Patrik | VSK VUT Brno | 10 | ||||||
14. | Volšová Z. Zdeňka | KC Bělá pod Bezdězem | 10 | ||||||
16. | Jirmanová Pavlína | KC Náchod Plhov | 9 | ||||||
17. | Pazourek Lukáš | VSK VUT Brno | 8 | ||||||
17. | Šimek Jan Jan | KC Náchod Plhov | 8 | ||||||
19. | Kukko Marcel | SKKG Český Těšín | 7 | ||||||
20. | Malcová Barbora | VSK VUT Brno | 6 | ||||||
20. | Rompolt Tomáš | KC Náchod Plhov | 6 | ||||||
20. | Ruman Martin | SKKG Český Těšín | 6 | ||||||
23. | Karpeta Marek | SKKG Český Těšín | 5 | ||||||
23. | Strejček Karel | KC Bělá pod Bezdězem | 5 | ||||||
23. | Šilhan Jakub | VSK VUT Brno | 5 | ||||||
26. | Hromčík Jakub | KC Bělá pod Bezdězem | 4 | ||||||
26. | Linhart Tomáš | VSK VUT Brno | 4 | ||||||
26. | Mlejnek Petr | KC Bělá pod Bezdězem | 4 | ||||||
26. | Obrtlík Miroslav | KC Bělá pod Bezdězem | 4 | ||||||
30. | Martynková Ivona | SKKG Český Těšín | 3 | ||||||
30. | Matuzsková Radka | SKKG Český Těšín | 3 | ||||||
30. | Papič St. Stojan | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
30. | Papič Str. Strahinja | KC Bělá pod Bezdězem | 3 | ||||||
34. | Kubala Jan | SKKG Český Těšín | 2 | ||||||
34. | Vacková Jana | SKKG Český Těšín | 2 | ||||||
34. | Černohlávek Jiří | KC Náchod Plhov | 2 | ||||||
34. | Žáková Marie | VSK VUT Brno | 2 | ||||||
38. | Brychtová Dana | VSK VUT Brno | 1 | ||||||
38. | Dufková Šárka | KC Bělá pod Bezdězem | 1 | ||||||
38. | Horčička Jakub | KC Náchod Plhov | 1 | ||||||
38. | Joštová Magda | KC Náchod Plhov | 1 | ||||||
38. | Liszková Jana | SKKG Český Těšín | 1 | ||||||
38. | Novotný Jan | KC Náchod Plhov | 1 | ||||||
38. | Stavinohová Eva | SKKG Český Těšín | 1 | ||||||
45. | Adamíková Petra | SKKG Český Těšín | 0 | ||||||
45. | Baginská Tereza | SKKG Český Těšín | 0 | ||||||
45. | Bláha Patrik | VSK VUT Brno | 0 | ||||||
45. | Feberová Karolína | SKKG Český Těšín | 0 | ||||||
45. | Kačerová Kristýna | KC Náchod Plhov | 0 | ||||||
45. | Komendová Kristýna | VSK VUT Brno | 0 | ||||||
45. | Maierová Kateřina | KC Náchod Plhov | 0 | ||||||
45. | Mičík Jaromír | KC Bělá pod Bezdězem | 0 | ||||||
45. | Rumanová Jana | SKKG Český Těšín | 0 | ||||||
45. | Vejprava Jaroslav | KC Náchod Plhov | 0 | ||||||
45. | Wewiorka Ondřej | SKKG Český Těšín | 0 |
Nejlepší střelcí pro sezónu 2007 jsou..
Minižáci : Kolářová Denisa 47 košů
Mladší žáci : Hornych Michal 23 košů
Dorost : Šimek Jakub 14 košů
Mladší žáci : Hornych Michal 23 košů
Dorost : Šimek Jakub 14 košů
soska
(hanna vlasáková, 11. 2. 2009 13:33)